Username: 
  Password: 

Team Schedules - Girls U19/2001
       



Bracket


ALL A


  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  Total
Points
Goal DiffGoals ForGoals AgainstShut Outs
Ylw

Red
 A3 : Legends FC G01 FC33333333     24 20  22  2  6  1 0
 A2 : Legends FC East-Riverside G01/02 FC33333013     19 9  19  10  0  6 0
 A9 : CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Elite33030333     18 19  32  6  4  2 0
 A11 : Legends FC South G01 FC30033331     16 4  12  8  2  0 0
 A12 : Legends FC West G02/0103031331     14 7  22  15  2  3 0
 A7 : South Slammers FC G01 Elite33003011     11 -1  8  9  2  5 0
 A1 : SMU G01 Blue Elite013030310    11 6  20  14  1  2 0
 A13 : South Valley SC - G01 - Carter01300313     11 3  12  9  1  3 0
 A4 : Steel United - 2001/2002 Elite00330310     10 -1  10  11  1  0 0
 A14 : Rebels Soccer Club - G01 Contreras30303001     10 -6  11  17  1  4 0
 A8 : CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Composite03031101     9 -4  9  13  1  1 0
 A5 : Steel United - 2001 Elite103000001    5 -15  9  24  1  5 0
 A10 : Rebels Soccer Club - G2001 - IE - Brown10000110     3 -16  5  24  0  1 0
 A6 : DMCV Sharks G01/02 EGSL- Arnesen00000000     0 -25  3  32  0  0 0

Bracket - Saturday, August 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 175997  Galway Downs  08:10 AM  11 A7 vs A8South Slammers FC G01 Elite 2 vs.CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Composite1
 175993  Galway Downs  10:10 AM  10 A3 vs A12Legends FC G01 FC 3 vs.Legends FC West G02/010
 175996  Galway Downs  10:10 AM  11 A6 vs A9DMCV Sharks G01/02 EGSL- Arnesen 0 vs.CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Elite10
 175991  Galway Downs  12:10 PM  10 A14 vs A1Rebels Soccer Club - G01 Contreras 2 vs.SMU G01 Blue Elite1
 175995  Galway Downs  02:10 PM  10 A5 vs A10Steel United - 2001 Elite 0 vs.Rebels Soccer Club - G2001 - IE - Brown0
 175992  Galway Downs  04:00 PM  m01 A2 vs A13Legends FC East-Riverside G01/02 FC 4 vs.South Valley SC - G01 - Carter3
 175994  Galway Downs  04:10 PM  10 A4 vs A11Steel United - 2001/2002 Elite 0 vs.Legends FC South G01 FC2

Bracket - Sunday, August 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 175985  Galway Downs  08:00 AM  m01 A14 vs A12Rebels Soccer Club - G01 Contreras 2 vs.Legends FC West G02/015
 175986  Galway Downs  10:00 AM  m01 A2 vs A11Legends FC East-Riverside G01/02 FC 2 vs.Legends FC South G01 FC1
 175988  Galway Downs  12:00 PM  m01 A4 vs A9Steel United - 2001/2002 Elite 1 vs.CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Elite3
 175984  Galway Downs  02:00 PM  m01 A1 vs A13SMU G01 Blue Elite 0 vs.South Valley SC - G01 - Carter0
 175990  Galway Downs  02:00 PM  12 A6 vs A7DMCV Sharks G01/02 EGSL- Arnesen 0 vs.South Slammers FC G01 Elite2
 175987  Galway Downs  04:00 PM  12 A3 vs A10Legends FC G01 FC 1 vs.Rebels Soccer Club - G2001 - IE - Brown0
 175989  Galway Downs  04:00 PM  m01 A5 vs A8Steel United - 2001 Elite 1 vs.CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Composite2

Bracket - Saturday, August 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 175977  Silverlakes Complex  08:00 AM  12 A12 vs A1Legends FC West G02/01 3 vs.SMU G01 Blue Elite6
 175979  Silverlakes Complex  10:00 AM  12 A14 vs A10Rebels Soccer Club - G01 Contreras 3 vs.Rebels Soccer Club - G2001 - IE - Brown2
 175980  Silverlakes Complex  12:00 PM  12 A2 vs A9Legends FC East-Riverside G01/02 FC 2 vs.CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Elite1
 175982  Silverlakes Complex  12:00 PM  11 A4 vs A7Steel United - 2001/2002 Elite 1 vs.South Slammers FC G01 Elite0
 175978  Silverlakes Complex  02:00 PM  12 A13 vs A11South Valley SC - G01 - Carter 3 vs.Legends FC South G01 FC1
 175981  Silverlakes Complex  02:00 PM  11 A3 vs A8Legends FC G01 FC 4 vs.CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Composite0
 175983  Silverlakes Complex  04:00 PM  11 A5 vs A6Steel United - 2001 Elite 3 vs.DMCV Sharks G01/02 EGSL- Arnesen0

Bracket - Sunday, August 18, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 175976  Silverlakes Complex  08:00 AM  12 A4 vs A5Steel United - 2001/2002 Elite 5 vs.Steel United - 2001 Elite2
 175972  Silverlakes Complex  10:00 AM  12 A13 vs A9South Valley SC - G01 - Carter 0 vs.CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Elite2
 175970  Silverlakes Complex  12:00 PM  11 A1 vs A11SMU G01 Blue Elite 0 vs.Legends FC South G01 FC1
 175973  Silverlakes Complex  12:00 PM  12 A14 vs A8Rebels Soccer Club - G01 Contreras 0 vs.CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Composite2
 175971  Silverlakes Complex  02:00 PM  12 A12 vs A10Legends FC West G02/01 3 vs.Rebels Soccer Club - G2001 - IE - Brown0
 175974  Silverlakes Complex  02:00 PM  11 A2 vs A7Legends FC East-Riverside G01/02 FC 4 vs.South Slammers FC G01 Elite1
 175975  Silverlakes Complex  04:00 PM  11 A3 vs A6Legends FC G01 FC 6 vs.DMCV Sharks G01/02 EGSL- Arnesen1

Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 175968  Silverlakes Complex  08:00 AM  18 A2 vs A5Legends FC East-Riverside G01/02 FC 4 vs.Steel United - 2001 Elite1
 175963  Silverlakes Complex  12:00 PM  19 A10 vs A1Rebels Soccer Club - G2001 - IE - Brown 1 vs.SMU G01 Blue Elite6
 175969  Silverlakes Complex  12:00 PM  18 A3 vs A4Legends FC G01 FC 1 vs.Steel United - 2001/2002 Elite0
 175967  Silverlakes Complex  03:20 PM  23 A14 vs A6Rebels Soccer Club - G01 Contreras 2 vs.DMCV Sharks G01/02 EGSL- Arnesen0
 175964  Silverlakes Complex  04:00 PM  13 A11 vs A9Legends FC South G01 FC 2 vs.CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Elite1
 175966  Silverlakes Complex  04:00 PM  17 A13 vs A7South Valley SC - G01 - Carter 0 vs.South Slammers FC G01 Elite1
 175965  Silverlakes Complex  04:10 PM  04 A12 vs A8Legends FC West G02/01 2 vs.CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Composite2

Bracket - Sunday, August 25, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 175962  Silverlakes Complex  08:00 AM  19 A2 vs A3Legends FC East-Riverside G01/02 FC 0 vs.Legends FC G01 FC1
 175960  Silverlakes Complex  10:00 AM  19 A13 vs A5South Valley SC - G01 - Carter 4 vs.Steel United - 2001 Elite1
 175957  Silverlakes Complex  12:00 PM  18 A10 vs A8Rebels Soccer Club - G2001 - IE - Brown 2 vs.CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Composite2
 175959  Silverlakes Complex  12:00 PM  19 A12 vs A6Legends FC West G02/01 4 vs.DMCV Sharks G01/02 EGSL- Arnesen1
 175961  Silverlakes Complex  02:00 PM  18 A14 vs A4Rebels Soccer Club - G01 Contreras 1 vs.Steel United - 2001/2002 Elite2
 175958  Silverlakes Complex  03:20 PM  23 A11 vs A7Legends FC South G01 FC 2 vs.South Slammers FC G01 Elite1
 175956  Silverlakes Complex  04:00 PM  18 A1 vs A9SMU G01 Blue Elite 1 vs.CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Elite4

Bracket - Sunday, March 01, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 175928  University High School  09:00 AM  Field 1 A1 vs A5SMU G01 Blue Elite 4 vs.Steel United - 2001 Elite0

Bracket - Saturday, March 07, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 175913  Silverlakes Complex  08:00 AM  22 A8 vs A9CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Composite 0 vs.CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Elite2
 175907  Silverlakes Complex  10:00 AM  21 A2 vs A1Legends FC East-Riverside G01/02 FC 1 vs.SMU G01 Blue Elite1
 175910  Silverlakes Complex  12:00 PM  20 A5 vs A12Steel United - 2001 Elite 0 vs.Legends FC West G02/014
 175909  Silverlakes Complex  02:10 PM  01 A4 vs A13Steel United - 2001/2002 Elite 0 vs.South Valley SC - G01 - Carter0
 175911  Silverlakes Complex  02:10 PM  02 A6 vs A11DMCV Sharks G01/02 EGSL- Arnesen 1 vs.Legends FC South G01 FC3
 175908  Silverlakes Complex  02:30 PM  04 A3 vs A14Legends FC G01 FC 4 vs.Rebels Soccer Club - G01 Contreras0
 175912  Silverlakes Complex  02:30 PM  03 A7 vs A10South Slammers FC G01 Elite 0 vs.Rebels Soccer Club - G2001 - IE - Brown0

Bracket - Sunday, March 08, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 175914  Silverlakes Complex  08:00 AM  20 A1 vs A3SMU G01 Blue Elite 1 vs.Legends FC G01 FC2
 175915  Silverlakes Complex  10:00 AM  20 A4 vs A2Steel United - 2001/2002 Elite 1 vs.Legends FC East-Riverside G01/02 FC2
 175917  Silverlakes Complex  12:00 PM  20 A6 vs A13DMCV Sharks G01/02 EGSL- Arnesen 0 vs.South Valley SC - G01 - Carter2
 175916  Silverlakes Complex  02:00 PM  21 A5 vs A14Steel United - 2001 Elite 1 vs.Rebels Soccer Club - G01 Contreras1
 175918  Silverlakes Complex  02:00 PM  20 A7 vs A12South Slammers FC G01 Elite 1 vs.Legends FC West G02/011
 175919  Silverlakes Complex  02:00 PM  23 A8 vs A11CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Composite 0 vs.Legends FC South G01 FC0
 175920  Silverlakes Complex  02:00 PM  24 A9 vs A10CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Elite 9 vs.Rebels Soccer Club - G2001 - IE - Brown0

Bracket - Friday, March 13, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 175921  John Adams Middle School  05:15 PM  2 A4 vs A1Steel United - 2001/2002 Elite   vs.SMU G01 Blue Elite 

Bracket - Saturday, March 14, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 175923  Silverlakes Complex  08:00 AM  24 A6 vs A2DMCV Sharks G01/02 EGSL- Arnesen   vs.Legends FC East-Riverside G01/02 FC 
 175924  Silverlakes Complex  10:00 AM  24 A7 vs A14South Slammers FC G01 Elite   vs.Rebels Soccer Club - G01 Contreras 
 175922  Silverlakes Complex  12:00 PM  23 A5 vs A3Steel United - 2001 Elite   vs.Legends FC G01 FC 
 175926  Silverlakes Complex  12:00 PM  24 A9 vs A12CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Elite   vs.Legends FC West G02/01 
 175927  Silverlakes Complex  02:00 PM  22 A10 vs A11Rebels Soccer Club - G2001 - IE - Brown   vs.Legends FC South G01 FC 
 175925  Silverlakes Complex  02:00 PM  23 A8 vs A13CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Composite   vs.South Valley SC - G01 - Carter 

Bracket - Sunday, March 15, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 175929  Silverlakes Complex  11:40 AM  24 A6 vs A4DMCV Sharks G01/02 EGSL- Arnesen   vs.Steel United - 2001/2002 Elite 
 175934  Silverlakes Complex  01:30 PM  17 A11 vs A12Legends FC South G01 FC   vs.Legends FC West G02/01 
 175930  Silverlakes Complex  01:40 PM  24 A7 vs A3South Slammers FC G01 Elite   vs.Legends FC G01 FC 
 175933  Silverlakes Complex  01:50 PM  21 A10 vs A13Rebels Soccer Club - G2001 - IE - Brown   vs.South Valley SC - G01 - Carter 
 175931  Silverlakes Complex  02:00 PM  23 A8 vs A2CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Composite   vs.Legends FC East-Riverside G01/02 FC 
 175932  Silverlakes Complex  02:00 PM  22 A9 vs A14CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Elite   vs.Rebels Soccer Club - G01 Contreras 

Bracket - Saturday, March 28, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 175939  Silverlakes Complex  08:00 AM  21 A10 vs A2Rebels Soccer Club - G2001 - IE - Brown   vs.Legends FC East-Riverside G01/02 FC 
 175938  Silverlakes Complex  08:00 AM  20 A9 vs A3CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Elite   vs.Legends FC G01 FC 
 175940  Silverlakes Complex  10:00 AM  21 A11 vs A14Legends FC South G01 FC   vs.Rebels Soccer Club - G01 Contreras 
 175937  Silverlakes Complex  10:00 AM  20 A8 vs A4CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Composite   vs.Steel United - 2001/2002 Elite 
 175935  Silverlakes Complex  12:00 PM  21 A6 vs A1DMCV Sharks G01/02 EGSL- Arnesen   vs.SMU G01 Blue Elite 
 175936  Silverlakes Complex  12:00 PM  20 A7 vs A5South Slammers FC G01 Elite   vs.Steel United - 2001 Elite 
 175941  Silverlakes Complex  02:00 PM  20 A12 vs A13Legends FC West G02/01   vs.South Valley SC - G01 - Carter 

Bracket - Sunday, March 29, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 175946  Silverlakes Complex  08:00 AM  20 A11 vs A3Legends FC South G01 FC   vs.Legends FC G01 FC 
 175947  Silverlakes Complex  08:00 AM  21 A12 vs A2Legends FC West G02/01   vs.Legends FC East-Riverside G01/02 FC 
 175945  Silverlakes Complex  10:00 AM  20 A10 vs A4Rebels Soccer Club - G2001 - IE - Brown   vs.Steel United - 2001/2002 Elite 
 175943  Silverlakes Complex  10:00 AM  21 A8 vs A6CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Composite   vs.DMCV Sharks G01/02 EGSL- Arnesen 
 175948  Silverlakes Complex  12:00 PM  21 A13 vs A14South Valley SC - G01 - Carter   vs.Rebels Soccer Club - G01 Contreras 
 175944  Silverlakes Complex  12:00 PM  20 A9 vs A5CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Elite   vs.Steel United - 2001 Elite 
 175942  Silverlakes Complex  02:00 PM  20 A1 vs A7SMU G01 Blue Elite   vs.South Slammers FC G01 Elite 

Bracket - Sunday, April 05, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 175955  Silverlakes Complex  08:00 AM  23 A14 vs A2Rebels Soccer Club - G01 Contreras   vs.Legends FC East-Riverside G01/02 FC 
 175950  Silverlakes Complex  08:00 AM  24 A9 vs A7CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Elite   vs.South Slammers FC G01 Elite 
 175952  Silverlakes Complex  10:00 AM  24 A11 vs A5Legends FC South G01 FC   vs.Steel United - 2001 Elite 
 175949  Silverlakes Complex  10:00 AM  23 A8 vs A1CDA FC Slammers - HB G01 / 02 Composite   vs.SMU G01 Blue Elite 
 175953  Silverlakes Complex  12:00 PM  24 A12 vs A4Legends FC West G02/01   vs.Steel United - 2001/2002 Elite 
 175954  Silverlakes Complex  12:00 PM  23 A13 vs A3South Valley SC - G01 - Carter   vs.Legends FC G01 FC 
 175951  Silverlakes Complex  02:00 PM  24 A10 vs A6Rebels Soccer Club - G2001 - IE - Brown   vs.DMCV Sharks G01/02 EGSL- Arnesen