Username: 
  Password: 

Team Schedules - Boys U12/2008 CRL Spring
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A B


  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  Total
Points
Goal DiffGoals ForGoals AgainstShut Outs
Ylw

Red
 B6 : VC Fusion YSA B09 LR0 333 9 7  16  9  1  0 0
 B3 : Legends FC Boys B09 Pre-Academy3131  8 5  10  5  0  0 0
 B2 : LA UNITED FUTBOL ACADEMY - 083  1 37 5  11  6  0  0 0
 B5 : Santa Barbara S.C. B2009Elite0  1 34 -3  5  8  0  0 0
 B1 : OC Surf B08 Pre-Academy Stringer 2  103 4 -3  4  7  0  0 0
 B4 : Chula Vista FC Gold - B2008 3 0 14 -5  4  9  0  0 0
 B7 : NO GAME - Forfeited 0000000 -6  0  6  0  0 0

Bracket - Saturday, January 18, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 402509  TBD   --    --  B5 vs B3Santa Barbara S.C. B2009Elite 1 vs.Legends FC Boys B09 Pre-Academy5
 402508  Terra Nova Park  10:00 AM  Field 1 B4 vs B1Chula Vista FC Gold - B2008   vs.OC Surf B08 Pre-Academy Stringer 2 
 402510  Cal State Channel Islands  03:20 PM  1 B6 vs B2VC Fusion YSA B09 LR 3 vs.LA UNITED FUTBOL ACADEMY - 087

Bracket - Saturday, January 25, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 402503  Terra Nova Park  11:30 AM  Field 1 B4 vs B7Chula Vista FC Gold - B2008 1F vs.NO GAME
Forfeited Game
0
 402502  Rio de Los Angeles Taylor Yard  03:00 PM  1 B2 vs B1LA UNITED FUTBOL ACADEMY - 08   vs.OC Surf B08 Pre-Academy Stringer 2 
 402504  Girsh Park  04:00 PM  1 B5 vs B6Santa Barbara S.C. B2009Elite   vs.VC Fusion YSA B09 LR 

Bracket - Saturday, February 01, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 402507  TBD   --    --  B6 vs B7VC Fusion YSA B09 LR 1F vs.NO GAME
Forfeited Game
0
 402506  Terra Nova Park  11:30 AM  Field 1 B4 vs B2Chula Vista FC Gold - B2008   vs.LA UNITED FUTBOL ACADEMY - 08 
 402505  Jim Johnson Sports Park  01:00 PM  01 B1 vs B3OC Surf B08 Pre-Academy Stringer 2 1 vs.Legends FC Boys B09 Pre-Academy1

Bracket - Saturday, February 08, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 402513  TBD   --    --  B7 vs B3NO GAME
Forfeited Game
 0 vs.Legends FC Boys B09 Pre-Academy1F
 402512  Cal State Channel Islands  01:20 PM  1 B6 vs B4VC Fusion YSA B09 LR 6 vs.Chula Vista FC Gold - B20080

Bracket - Saturday, February 15, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 402516  TBD   --    --  B2 vs B3LA UNITED FUTBOL ACADEMY - 08 3 vs.Legends FC Boys B09 Pre-Academy3
 402514  Cal State Channel Islands  01:20 PM  1 B6 vs B1VC Fusion YSA B09 LR 6 vs.OC Surf B08 Pre-Academy Stringer 22

Bracket - Saturday, March 07, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 402517  TBD   --    --  B1 vs B7OC Surf B08 Pre-Academy Stringer 2 1F vs.NO GAME
Forfeited Game
0
 402518  Rio de Los Angeles Taylor Yard  03:00 PM  1 B2 vs B5LA UNITED FUTBOL ACADEMY - 08   vs.Santa Barbara S.C. B2009Elite 

Bracket - Sunday, March 08, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 402519  Silverlakes Complex  03:30 PM  m19A B3 vs B4Legends FC Boys B09 Pre-Academy   vs.Chula Vista FC Gold - B2008 

Bracket - Saturday, March 14, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 402520  TBD   --    --  B7 vs B2NO GAME
Forfeited Game
 0 vs.LA UNITED FUTBOL ACADEMY - 081F
 402522  Terra Nova Park  11:30 AM  Field 1 B4 vs B5Chula Vista FC Gold - B2008 3 vs.Santa Barbara S.C. B2009Elite3
 402521  Silverlakes Complex  02:30 PM  s10A B3 vs B6Legends FC Boys B09 Pre-Academy   vs.VC Fusion YSA B09 LR 

Bracket - Saturday, March 21, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 402511  TBD   --    --  B1 vs B5OC Surf B08 Pre-Academy Stringer 2   vs.Santa Barbara S.C. B2009Elite 

Bracket - Saturday, March 28, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 402515  Girsh Park  12:00 PM  1 B5 vs B7Santa Barbara S.C. B2009Elite 1F vs.NO GAME
Forfeited Game
0